
Мотоблок DOZER D10-1(4.00-10) дизель 10 к.с.
33 535,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055612
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Мотоблок DOZER D10-1(4.00-10) з дизельним двигуном– одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок, а також дана модель має диференціал, що дозволить робити розвотор без зайвого навантаження. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Гарантія | 2 Роки |
| Колір | Зелений |
| Кількість передач | 3 вперед 1 назад |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Вал відбору потужності | Є (під шпонку 18 мм) |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Потужність | 10 к.с. |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (186F) |
| Особливості | Диференціал - дозволяє розвертатись на місці без зусиль. |
| Навантаження | 320 кг |
| Вага | 125 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 406 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Дизель |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 622-1140 мм |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1 л/год |
| Тип приводу | прямий |
| Вид товару | Мотоблок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186F |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Максимальна ширина обробки | 114 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 10 к.с. |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Дизель |
| Ширина культивації | 622-1140 мм |
| Робочий об’єм двигуна | 406 куб.см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Особливості | Диференціал - дозволяє розвертатись на місці без зусиль. |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Навантаження | 320 кг |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1 л/год |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | Прямий |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
- Ціна: 33 535,10 ₴







