
Електротрицикл пасажирський DOZER Model 4 (П) червоно-білий
38 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0057525
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Електротрицикл DOZER Model 4 — є ідеальним вибором для тих, хто шукає зручний, екологічний та ефективний засіб транспортування! Цей трицикл обладнаний потужним двигуном 800 Вт, що забезпечує чудову швидкість і максимальну продуктивність. Запас ходу до 60 км дає змогу подорожувати на великі відстані без потреби постійного заряджання, а за потреби — заряджання 8 годин. Двигун рідко потребує ремонту, позаяк істотно менше зношується через сильне тертя деталей, порівнюючи з деталями циліндропоршневої групи ДВС. А велика величина крутного фактічного моменту від мотора передається на колеса практично з мінімальних обертів — немає потреби крутити мотор до упору. Ця техніка має РК-дисплей, сигналізацію та лінзовані передні фари, які добре освітлюють дорогу в темну пору доби. Дзеркала заднього огляду дають гарний огляд навколо трициклу в момент руху та паркування. Наші консультанти знайдуть відповіді на ваші питання та допоможуть підібрати модель під ваші уподобання. Задати питання або отримати додаткові фото можна телефоном. Доставка товару здійснюється в Україні кур'єрськими службами та власною логістикою.
| Гарантія | 1 Рік |
| Колір | Червоно-білий |
| Напруга двигуна | 60V |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1530×770×1000mm |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 800 Вт |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для перевезення пасажирів |
| Тип двигуна | Електричний |
| Навантаження | 150кг |
| Вага | 81 кг |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Вид пального | Електроенергія |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Тип кузова та бортів | водій + пасажир |
| Потужність двигуна (Вт) | 800 Вт |
| Запас ходу | 50-60 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20AH |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Вид товару | Електротранспорт |
| Ширина | 1.32 |
| Довжина | 0.71 |
| Висота | 0.61 |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Вага | 81 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 800 Вт |
| Тип двигуна | Електричний/редукторний |
| Напруга | 60 В |
| Висота | 0.61 |
| Довжина: | 0.71 |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 1530х770х1000 мм |
| Ширина | 1.32 |
| Призначення | Для перевезення пасажирів |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20H |
| Тип палива | Електроенергія |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Тип товару | Електротранспорт |
| Запас ходу | 50-60 км |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Навантаження | 150 кг |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Тип кузова та бортів | водій + пасажир |
| Тормоза передні/задні | барабанні/барабанні |
- Ціна: 38 098 ₴







