
Садовий пластиковий будиночок HomeStar 4.4*3.4 (922*1225*2020 мм)
12 625,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056151
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо яскравий і функціональний садовий будинок із міцного пластику, що ідеально підходить для зберігання садових інструментів і різноманітного приладдя, він легко складається як конструктор, з'єднуючись у спеціальні пази та фіксуючись шурупами. Завдяки високоякісному матеріалу будинок стійкий до впливу погодних умов, не вимагає спеціального догляду та довговічний. Яскравий дизайн надає естетичної привабливості вашому саду, роблячи його не тільки корисним, але і стильним елементом ландшафту. Просторе внутрішнє планування дає змогу зручно організувати простір для інструментів, газонокосарок, дитячих іграшок та іншого майна. Легкий у складанні та перенесенні цей садовий будинок стане незамінним помічником для кожного садівника. Варіанти використання: Садовий будиночок для комунікаційних систем; Господарський блок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона; Сарай для зберігання меблів, приладдя для барбекю, велосипедів; Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, очищення басейну, будівельних матеріалів; Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, лиж, Літній душ або туалет. Замовляйте сьогодні та забезпечуйте собі комфорт і лад.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Homestar |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 43,7 кг |
| Висота | 0.21 |
| Довжина: | 0.65 |
| Розмір | 922*1225*2020 мм |
| Ширина | 1.79 |
| Призначення | Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа. |
| Тип товару | Садовий будиночок |
| Особливості | Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити. |
| Комплектація | Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція. |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки. |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Товщина | 1,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 625,50 ₴







