
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, бетон сірий
4 147 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0051833
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МДФ — шовковистий глянець товщина МДФ = 20 мм. Ніжки — деревина, бук. Каркас стола — метал, колір білий. Висота: 75 см. Розмір стільниці: 100*70 см. Сірий ефект: бетону/цементу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 15,200 кг |
| Висота | 750 |
| Довжина: | 1000 |
| Ширина | 700 |
| Ширина, см | 70 см |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук + Метал |
| Висота, см | 75 см |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Довжина, см | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 147 ₴
