
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра коричнPK-03
1 976 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0052366
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: гнучка фанера, поролон, тканина мікрофібра. Ніжки — метал, чорний колір. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Чорний/PK-03 мікрофібра вінтаж коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 890 |
| Довжина: | 460 |
| Ширина | 440 |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Коричневий |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра РК-03. |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴



