Навіть найякісніша деревина потребує додаткової обробки перед використанням. Тому статеві дошки, меблів, дверцята потрібно додатково фугувати та авіасати. Для двох процесів знадобиться тільки один пристрій — фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100. Сфера застосування Вершки для оброблення дерева використовуються і на підприємствах, і для домашніх потреб. Звичайно, обладнання для цього відрізнятиметься за потужністю, габаритами, комплектації. Фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 купити варто для проведення робіт на дачі або локальній будівельній ділянці. Зверніть увагу на характеристики моделі: двигун 1800 Вт і швидкість обертання ножів 8000 об./хв забезпечують високу продуктивність пристрою; верстат працює від стандартної мережі 220 В, тому ідеально підходить для дому; максимальна глибина стругання 3 мм оптимальне для побутового застосування. Замовити фугально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 в інтернет-магазині Прокрафт можна буквально в кілька кліків. Перед купівлею рекомендується додатково проконсультуватися з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати оптимальне обладнання для ваших цілей. У будь-якому разі ціна на фугвально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 відповідатиме якості, і ви точно залишитеся задоволені покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 28.5 / 25.5 кг |
| Висота стругання | 6 - 120 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Клас захисту | I |
| Ключ | 1 шт |
| Кількість лез | 2 шт |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Робочий стіл | 913х257 мм |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 110.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Швидкість подавання | 6 м/хв |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 99,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Функції | Строгальний верстат, Рейсмус |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 750 ₴










