Пускозарядний пристрій Proсraft JSAP12 — це апарат, який сподобається всім, хто має автомобілі, мотоцикли та інший транспорт із батареями 12 В. Завдяки йому можна всього за кілька секунд зарядити акумулятор, який з якоїсь причини розрядився. Це означає, що, маючи цей апарат, наприклад, у багажнику свого авто, ви завжди будете готові до непередбачуваних ситуацій на дорозі. Також пуско-зарядний пристрій Proсraft JSAP12, купити який ви можете на нашому сайті, можна використовувати як аварійну лампу та мінікомпресор, завдяки якому можна підкачувати шини з тиском до 2,75 бара. А якщо в дорозі у вас розрядився планшет або комп'ютер, апарат легко впорається і з цим завданням із підзаряджання портативних пристроїв. Proсraft JSAP12 має такі характеристики: напруга для заряджання автомобільних акумуляторів: 12 В; максимальний робочий струм: 600 А; ємність акумулятора: 12000 мА-год. Чому варто купити пускозарядний пристрій Proсraft JSAP12 в інтернет-магазині Proсraft? У нас на сайті ви можете знайти пуско-зарядний пристрій Proсraft JSAP12, ціна якого приємно вас здивує й не вдарить за вашим бюджетом. Але це не єдина перевага співпраці з нами. З огляду на наш інтернет-магазин, ви отримуєте швидке надсилання замовлення до будь-якого міста України та уважні обслуговування. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте телефоном. Ми з радістю розповімо на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Пусковий струм | 300 А |
| Вага | 1050 г |
| Напруга заряджання | 12 В <unk> 1 A |
| Продуктивність | 30 л/хв |
| Насадка | 2 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Напруга | 12 В |
| Шланг | 1 шт |
| Ємність батареї | 4000 мА·год * 3 |
| Рівень захисту | 3 |
| Температура експлуатації | - 20 ~ 60 °C |
| Піковий струм | 600 А |
| Робочий тиск | 2,75 атм |
| Точність | +/- 0,1 атм |
| Вихідний струм | 5 В / 2 А |
| Клеми | Є |
| Зарядні дроти | 1 шт |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 5,0 л |
| Адаптер для прикурювача | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴








