Пускозарядний пристрій Proсraft JS12 — це ідеальний пристрій для шанувальників мотоциклів і автомобілів. Він універсальний і багатофункціональний. Завдяки апарату можна легко та швидко запустити двигун, який заглибився через відмову штатного акумулятора. Також до великого плюсу пуско-зарядного пристрою Procraft JS12, купити яке ви можете на нашому сайті, можна віднести те, що завдяки йому можливе підзаряджання різних пристроїв: телефонів, ноутбуків, планшетів. Так, якщо ви, наприклад, робите довгу подорож, ви завжди будете впевнені в тому, що завжди залишитеся на зв'язку з рідними, і навіть зможете працювати в дорозі. Якщо говорити про докладні характеристики зарядного пристрою, то вони будуть такими: ємність акумулятора: 2000 мА·год; напруга: 12 В; пусковий струм: 300 А; максимальний струм: 600 А. Важить апарат небагато, лише 0,5 кг, що чудово позначається на його портативності та комфортного перенесення з місця на місце. Як купити пускозарядний пристрій Proсraft JS12 в інтернет-магазині Proсraft? У нас ви можете придбати товар усього за кілька кліків і кілька хвилин. Для цього вам просто досить додати апарат до кошика й оформити замовлення за інструкцією. Пускозарядний пристрій Proсraft JS12, ціна якого приємно здивує вас, стане незамінним помічником у ваших поїздках і збереже вам нерви та гроші в разі виникнення надзвичайної ситуації. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте телефоном. Ми з радістюаємо на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Адаптер для прикурювача | 1 шт |
| Вага | 400 г |
| Вихідний струм | 5 В/2 А; 12 В/3 А; 16 В/3 А; 19 В/3 А; |
| Ємність батареї | 3000 мАч * 4 |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Зарядні дроти | 1 шт |
| Клас захисту | II |
| Клеми | Є |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 5,0 л |
| Напруга | 12 В |
| Напруга заряджання | 12 В <unk> 1 A |
| Пусковий струм | 300 А |
| Піковий струм | 600 А |
| Температура експлуатації | - 20 ~ 60 °C |
| Рівень захисту | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴










