Домкрат гідравлічний Procraft PJ16 — це незамінний пристрій для роботи в автомобільних майстернях, промисловій сфері та навіть для домашнього гаража. Procraft PJ16 Гідравлічний домкрат Procraft PJ16 являє собою механічний пристрій, що застосовується в процесі підіймання дуже важких вантажів. Зазвичай він використовується в автомобільній промисловості для того, щоб підіймати різні транспортні засоби із землі. Нижче ми привели переваги інструмента Procraft PJ16 у найрізноманітніших сферах його застосування: цей апарат займає зовсім небагато місця; мінімальна ймовірність заклинювання через іржу на різі; пристрій має високу ефективність за великих навантаження; інструмент дуже простий і легкий у використанні; за допомогою апарату вантажі підіймаються з мінімальними зусиллями. Якщо говорити про характеристики Procraft PJ16, то вони такі: вага пристрою: 7,3 кг; максимальна висота підіймання вантажу: 140 мм; максимальне навантаження: 16 т. Також пристрій безпечний у використанні, він має просту конструкцію й ним може керувати навіть новачок. Ще варто зазначити, що інструмент виготовлений із висококласних матеріалів, що забезпечує його тривалий термін експлуатації та високу ефективність роботи навіть у разі сильних і безперервних навантажень. Якщо ви шукаєте пляшковий домкрат за доступною ціною, ви потрапили в потрібне місце. Ми пропонуємо вам придивитися до широкого асортименту гідравлічних домкратів, тому у нас ви обов'язково зможете знайти саме той, який задовольнить ваші потреби та потреби. Наші пляшкові домкрати виготовлені з міцних матеріалів і можуть витримувати велику вагу. Ми створили апарати так, щоб ви могли їх використовувати як аматори, так і професійні майстри у своїх гаражах, майстернях і вдома. Як знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ16 в інтернет-магазині? Домкрат гідравлічний Procraft PJ16 купити ви можете прямо на нашому сайті, онлайн. Для цього вам буде потрібно лише кілька хвилин. Також у нас ви зможете знайти гідравлічний домкрат Procraft PJ16, ціна якого приємно вас здивує. Якщо у вас раптом виникли труднощі з покупкою, обов'язково телефонуйте нам: менеджери вам допоможуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 7,3 кг |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Максимальна висота підіймання | 140 мм |
| Максимальне навантаження | 16 т |
| Мінімальна висота | 225 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴






