
Плиткоріз електричний Procraft PF720/200
13 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: PF720_200
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо до вашої уваги плиткоріз електричний Procraft PF720/200 — ідеальний інструмент для різання плитки! Плиткоріз — це інструмент, який використовується для різання плитки, зазвичай виготовленої з кераміки, фарфору або інших матеріалів, за розміром для припасування краями та в незручних місцях. Вони широко використовуються в будівництві та ремонті. Переваги електричного плиткоріза в домашніх господарствах і підприємствах Електричний плиткоріз, як-от Procraft PF720/200, забезпечує безліч переваг як у домашньому господарстві, так і на виробництві. Він ефективніший і економить час, порівнюючи з ручними плиткореями. Він забезпечує точніший і чистіший зріз, унаслідок чого виходить професійна обробка. Потужний двигун і лезо дають змогу йому легко різати плитку різних розмірів і товщини. Він також підходить для різання вигнутої плитки та виконання косих зрізів. Особливості плиткоріза Procraft PF720/200 Електричний плиткоріз Procraft PF720/200 має потужні характеристики, що робить його чудовим вибором як для професіоналів, так і для аматорів. Він обладнаний потужним двигуном 800 Вт із частотою обертання на холостому ходу 2990 об/хв, що забезпечує плавне й ефективне різання. Діаметр диска 200 мм і довжина різання 720 мм дають змогу легко впоратися з великою плиткою. Глибина різу регулюється від 29 мм під кутом 45° до 32 мм під кутом 90°, а кут нахилу регулюється від 0°; до 45° для косих розрізів. Великий розмір столу верстата 990x394 мм забезпечує стійкість під час різання, а вага 32 кг — міцна основа. Крім того, різак має клас захисту від пилу та води IP54, що робить його придатним для використання на відкритому повітрі. Чому варто купити плиткоріз електричний Procraft PF720/200 в інтернет-магазині? Плиткоріз електричний Procraft PF720/200 купити ви можете в нашому інтернет-магазині. Вибираючи нас, ви можете бути впевнені, що отримуєте якісний продукт, який задовольнить ваші потреби в різанні плитки. Також у нас ви можете знайти плиткоріз електричний Procraft PF720/200, ціна якого вас приємно здивує. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни та чудове обслуговування клієнтів, гарантуючи, що купівля не створить вам клопоту. Крім того, ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію, що дає вам впевненість у тому, що ви отримуєте високоякісний продукт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Глибина різу | 45° — 29 мм, 90° — 32 мм |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Довжина різання | 720 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Розмір столу | 990х394 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,4 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2990 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 650 ₴









