Продуктивність і якість — ось що відрізняє свердлильний верстат від інших моделей. Він призначений для використання в професійних майстернях, а також для ремонтних робіт і домашнього використання. Завдяки своїй потужності та точності, цей верстат здатний впоратися з різними матеріалами, включно з металом, деревом і пластиком. Верстат обладнаний якісним і надійним електродвигуном потужністю 2000 Вт. Він здатний працювати на швидкості від 260 до 3040 обертів на хвилину, що забезпечує високу продуктивність і точність. Завдяки конструкції верстата та використанню високоякісних матеріалів ця модель слугуватиме тривалий час без втрати продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 115/120 кг |
| Діаметр патрона | 5 - 20 мм |
| Діаметр свердління | до 32 мм (конус морзі) |
| Клас захисту | II |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір опори | 570 х 425 мм |
| Розмір столу | 415 х 470 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 180 - 2940 об/хв |
| Шестигранник | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 240 ₴

