
Реноватор багатофункційний інструмент Procraft PMT650E
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: PMT650E
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E (Реновийатор) використовується для того, щоб виконувати різні роботи. Наприклад, за допомогою нього можна ефективно різати: дерев'яні поверхні; матеріали з пластику; металеві вироби; інші матеріали. Водночас різання може проводитися під різним кутом, може проводитися вирізування отворів фігурного типу без бічного зрізу. Крім цього багатофункціональний пристрій часто використовується в процесі полірування та шліфування різних поверхонь, у їх зачищенні від застарілого клею або лакофарбових матеріалів. Те, для чого буде використаний апарат, залежить від типу обраної насадки. Переваги пристрою Procraft PMT650E Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E купити варто з таких причин: у ньому використаний двигун, потужність якого становить 400 Вт; насадка може виконувати рухи до 21000 кіл/хв; пристрій має дуже ергономічний дизайн і невелику вагу; в апараті є три різні насадки: пряме пиляльне полотно, яке дає змогу різати деревину, м'який метал і пластиковий матеріал; напівкругле пиляльне полотно, що дає змогу ефективно знімати підлогове покриття, і дельташліфувальну платформу, використовувану для полірування; двигун має захист від запилення. Як купити реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E в інтернет-магазині? У нас реноватор представлений багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E, ціна якого вас приємно здивує. Щоб купити апарат, потрібно тільки додати його в кошик і оформити замовлення. Якщо залишилися питання, телефонуйте телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Вібрація | ah = 5,87 м/с2; K = 1,5 м/с2 |
| Кейс | Є |
| Кут коливань | 4° |
| Потужність | 400 Вт |
| Наждачний папір | 2 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 3 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 - 21000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








