Кутошліфувальна машина ProCraft PW1350 — високопродуктивна модель для роботи з металом, каменем, цеглою, бетоном, гранітом, керамічною й личкувальною плиткою. Під час використання різних дисків також дає змогу шліфувати та полірувати. Опис електроінструменту ProCraft PW1350 працює зі швидкістю до 11 тис. об./хв і має потужність 1350 Вт. Можна використовувати диски, діаметр яких становить не більш ніж 125 мм. Мідна обмотка якоря та подвійне покриття лаком двигуна неабияк збільшують ресурс інструмента. У своїй основі ця модель має вентиляційні отвори, що забезпечують ефективне охолодження інструмента. Для зручності передбачена додаткова ручка, яку можна встановлювати в кілька положень. Переваги ProCraft PW1350 Електроінструмент підходить для використання в побуті та на будівельних майданчиках. Він має цілу низку переваг: Високоміцний корпус редуктора з магнієвого сплаву. Знижено рівень шуму. Посилений захист від пилу. Низькопрофільна форма, завдяки якій можна проводити роботи у важкодоступних місцях. Корпус з ударостійкого пластику. Кожух оберігає машину від механічних пошкоджень і гарантує безпеку під час її використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴







