
Фен промисловий Procraft PH2200E
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: PH2200E
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий фен PH2200E відомої виробничої марки PROCRAFT призначений для нагрівання синтетичних матеріалів і сушіння вологих предметів. Його можна використовувати для видалення лакофарбового покриття, паяння та з'єднань із пластмаси тощо. Технічні характеристики роботи інструмента забезпечується живленням від стандартної мережі, що дає змогу експлуатувати його в побутових умовах. Корпус виготовлений із високоякісної пластмаси, рівень електробезпеки високий. Потужність 2200 Вт забезпечує швидке прогрівання оброблюваного покриття. Інструмент дає змогу використовувати два режими роботи — 300 °C з потоком повітря 500 л/с і 600 °C/650 л/с. Вибір режиму регулюється за допомогою перемикача. Компактні габарити, ергономічність форм і невелика вага (900 грамів) дають змогу зручно розташовувати фен у руці та виконувати маніпуляції навіть в умовах обмеженого простору. Під впливом високих температур, видалених із робочої зони повітряним потоком, покриття легко видаляється допоміжними інструментами. Можливість вибору режиму роботи інструмента дає змогу підібрати оптимальний режим використання фена залежно від товщини видаленого лакофарбового покриття без шкоди матеріалу основи. Укомплектований чотирма насадками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,9 кг |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 шт. |
| Струмінь повітря | I режим/II режим: 500/650 л/хв |
| Температура подачі повітря | I режим/II режим: 300°С/600°С |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴





