Дискова пилка Procraft KR2000 — ручний електроінструмент, призначений для поздовжнього та поперечного розкроювання дерев'яних заготівок, фанери, ДСП, а також деталей із пластику й алюмінію. Поєднання доступної ціни та високої потужності (2000 Вт) робить цю модель циркулярною пилкою ідеальним варіантом як для домашньої майстерні, так і для професійного столярного цеху. Особливості дискової пили Розпил здійснюється у двох режимах — під кутом 90° і 45°, водночас максимальна глибина пропилювання під прямим кутом становить 62 мм. Конструкція пили запобігає потраплянню деревного пилу всередину пристрою, зокрема захищає обвиття двигуна від стружки. Система швидкої заміни диска без використання додаткових інструментів. Переваги моделі Ручне керування пилкою, її компактність і мала вага підвищують маневровість інструмента, покращують якість роботи, дають змогу виробляти максимально рівний і акуратний розріз. Додаткова ручка робить роботу з циркулярною пилкою ще більш комфортною й безпечною. До комплектації входить пиляльний диск діаметром 185 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5 кг |
| Глибина пропила | 62 мм |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип пилки | Ручна |
| Кут нахилу | 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴








