Точило Procraft PAE 150/600 в міцному металевому корпусі підходить для заточування ножів, сокир, лопатей, стамесок та іншого різального інструменту та обладнання. Це прилад побутового класу, за функціоналом близький до професійного. Переваги Ця модель точила вигідно відрізняється від своїх аналогів завдяки таким характеристикам: Міцна конструкція. Прилад надійно фіксується на робочій поверхні завдяки отворам на платформі. Настроюється підставка для рук, що спрощує процес заточування. Кнопка вмикання закрита від потрапляння забруднень. Захисні екрани, що запобігають потраплянню в очі майстра абразиву та іскри. Прилад обладнаний двома посадковими отворами. Попереднє заточування та грубе зачищення можна проводити на одному шліфувальному кругі, а на другому, дрібнозернистому, доводити об'єкт до бездоганного стану. Кому підійде цей пристрій Точило Procraft PAE 150/600 виявиться корисним у будь-якому домашньому господарстві, щоб періодично повертати побутовий і садовий інструмент у робочий стан. Прилад вкрай компактний і не займає багато місця, що дуже зручно для зберігання, транспортування та фіксації на столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,3 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Клас захисту | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 150: 16/12,7/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 86,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴






