Верстат Procraft EBS350 призначений для заточування свердел діаметром від 3 до 13 мм. Компактний корпус інструмента обладнаний антиковзною підставкою, що забезпечує зручність і безпеку роботи. Особливості Procraft EBS350 Модель має такі особливості: - Можливість розгону наждачного диска до 4200 обертів на хвилину, що дає змогу працювати швидко й ефективно. Вага приладу становить 3200 кг. Наявність окремих спліт-портів для свердла або бурі. Працює від мережі. Інструмент обладнаний асинхронним типом двигуна, що працює від мережі змінного струму. Частота обертання магнітного поля в ньому вища за частоту обертання ротора. До комплектації входить докладна інструкція з експлуатації приладу. Робота з Procraft EBS350 Принцип роботи верстата полягає в точному заточуванні різального інструменту способом забезпечення контакту між ним і обертовим диском приладу. Заточений відрізок виходить акуратним і чітким. Сміття не розлітається, що зручно під час заточування великої кількості матеріалу. У процесі експлуатації Procraft EBS350 не нагрівається й не створює додаткового шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр заточуваних свердел | 3-13 |
| Потужність | 80 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴






