Свердлильний верстат Procraft BD2000 являє собою професійне обладнання, яке дає змогу свердлити наскрізні, глухі отвори, нарізати різь. Верстат являє собою вдосконалену модель, що має потужність 650 Вт. Відмінність від попередніх версій Головною відмінністю є потужний електродвигун, а також коробка передач на 16 швидкостей, що дає змогу змінювати швидкість у широкому діапазоні 180-3320 об/хв. Потужний двигун дає змогу розвинути зазначену швидкість для оперативного оброблення деталей. Щоб регулювати швидкість, досить переставити ремінь приводу на потрібний шків. Ще однією відмінністю є особливий механізм подавання столу, що рухається на черв'ячному передаванні. Крім регулювання висоти столу, є можливість зміни кута аж до 45 градусів в обидва боки. Верстат має велику висоту та габаритні розміри. Особливості верстата Щоб зменшити вібрацію в процесі роботи, надати велику стійкість, станина верстата виготовлена з чавуну. Для фіксації заготовки передбачені невеликі лещата, встановлені в робочій зоні. Цей верстат буде чудовим вибором як для домашньої майстерні, так і професійного цеху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 43 кг |
| Висота стійки | 690 мм |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Діаметр свердління | 3-20 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 420х250 мм |
| Розмір столу | Ø290 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 180-3320 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 110 ₴







