
Свердлильний верстат Procraft BD2150
16 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD2150
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердлильний верстат Procraft BD2150 — універсальне професійне обладнання, призначене для оброблення отворів у побутових і промислових умовах. Дуже потрібний у ремонтних майстернях, слюсарних майстернях, домашніх майстернях, гаражах і компаніях з обслуговування інженерних комунікацій. Інструмент використовується для механічного оброблення різних матеріалів свердлом для: створення отворів (скрізних або глухих); розсвердлювання (збільшення діаметра отвору); розгортання; зену керування; зетування. Свердлильний верстат Procraft BD2150: ключові переваги В асортиментному ряду свердлильного обладнання бренда Procraft модель з покращеними характеристиками BD2150 має попит у споживача завдяки низці відмітних рис: 16 швидкостей роботи; підвищена точність свердління; потужний електродвигун нового покоління (750 Вт); подвійна електроізоляція; знижений рівень вібрації під час роботи; зручне регулювання висоти та нахилу робочого столу; вдосконалене регулювання глибини свердління; матеріал робочої поверхні — надміцний чавунний сплав.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 67 кг |
| Висота стійки | 1260 мм |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Діаметр свердління | 5-20 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 460х270 мм |
| Розмір столу | 290х290 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2770 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴








