Кутошліфувальна машина Procraft PW2300 230 мм — це посилений інструмент, призначений для виконання робіт у великих обсягах. Може забезпечити високу якість оброблення поверхонь. Сфера застосування КШМ Procraft PW2300 230 мм використовується для будівельних потреб і проведення ремонту. З її допомогою можна виконати такі роботи: Шліфування поверхонь; полірування; Різання елементи конструкції з різних матеріалів. Під час запуску інструмента в роботу він виробляє зовсім небагато шуму. Вібрація слабка, вона не ускладнює процес і не впливає на продуктивність. Особливості використання У інструмента Procraft PW2300 230 мм є дві ручки — одна з них основна, інша додатково прикручують, якщо характер робіт складений і потрібно добре утримувати КШМ. Корпус редуктора вирізняється підвищеною міцністю. Є покращена система відведення тепла. Машина обладнана двигуном потужністю 2300 Вт. Він забезпечує швидкість обертання шпинделя 6000 обертів за хвилину. У комплекті постачається захисний кожух, який можна відрегулювати в необхідному операторі положенні. Його впровадження збільшує збережність під час проведення робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,9 Кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








