
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL1400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 — це компактний апарат, призначений для з'єднання труб та інших елементів системи водопостачання, виготовлених із поліпропілену. Використовується під час монтажу та ремонту систем подавання води. Принцип дії Апарат Procraft PL1400 працює за тим самим принципом, як усі пристрої цієї категорії: за допомогою нагрівального елемента місця з'єднання труб нагріваються до температури плавлення пластику, після застигання вони надійно з'єднуються. Паяльник для пластикових труб Procraft PL1400 має такі технічні характеристики: потужність пристрою — 1400 Вт, що вважається еталоном для паяльників, що працюють у побутових умовах; максимальна температура нагрівання — 300 градусів С; апарат обладнаний електронним регулятором, що дає змогу настроювати температуру від 0 до 300 градусів С; у комплекті постачається набір насадок, призначених для роботи з трубами діаметром 20-25-32 мм; для зберігання і транспортування паяльника та насадок передбачений міцний металевий кейс; два індикатори кольорів, що зображають роботу пристрою. Procraft PL1400 — це доступний і простий у керуванні пристрій, який підійде для особистого використання або для майстрів, що пропонують послуги зі встановлення та ремонту систем водопостачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,9 Кг |
| Час нагрівання | 10 хвилин |
| Діаметр труб | 20,25,32 мм |
| Категорія захисту | IP24 |
| Клас захисту | I |
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 3 шт - 20, 25, 32 |
| Підставка | Є |
| Температура нагрівального елементу | 50-300 °C |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








