
Бензопила Procraft GS-58X
4 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS58X
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProCraft GS-58X — це компактна та легка ланцюгова бензопила, оптимальна для роботи на будівництвах і садових ділянках. З її допомогою зручно обробляти будматеріали, заготовлювати дрова на зиму, обробляти дерева від сучків. Цей пристрій вигідно відрізняється від аналогів у своєму класі завдяки таким характерним особливостям: наявності праймера; високій частоті двигуна; автооливу ланцюга; системі легкого запуску; посиленій антивібраційною системою. Конструкція цієї пили продумано збалансована. На її поршні розташоване одне кільце, а стінки циліндра хромовані. Пристрій характеризується максимальною простотою в експлуатації й обслуговуванні. Кому підійде ProCraft GS-58X Ця бензопила рекомендована тим, хто потребує ефективного та високопродуктивного інструменту з тривалим терміном експлуатації. Завдяки тому, що органи керування розташовані на корпусі суто ергономічно, використовувати пристрій можна й в обмеженому просторі, і на висоті. Всі необхідні елементи вже входять до заводської комплектації пристрою, тому братися до роботи ви зможете відразу після купівлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 37 куб. см |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 11800 об/хв |
| Обсяг паливного бака | 390 мл |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Ланцюг | 35(52 зв) / 40(57 зв) |
| Тип запуску | Ручний стартер (Easy start) |
| Шина | 35/40 |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 37 СС |
| Вібрація передньої ручки | ≤ 5,5 м/с2 |
| Вібрація задньої ручки | ≤ 5,5 м/с3 |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Охолодження | Повітряне |
| Об'єм оливного бака | 210 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 470 ₴









