
Кутошліфувальна машина Procraft PW2200ES 180 мм
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW2200ES
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна болгарка застосовується в різних галузях промисловості та в домашніх умовах. Виготовлений із якісних матеріалів, використовується для шліфування, полірування, різання та зачищення різних поверхонь від фарби, бруду та іржі. Потужний двигун дає змогу працювати з металом, цеглою та бетоном. Це надійна болгарка для виконання різних завдань. Основні переваги товару Кутошліфувальна машина вирізняється безліччю переваг і дає змогу швидко та якісно виконувати різні типи робіт. Серед головних переваг: висока якість; надійність; потужність; безпека; доступна ціна. Міцний пластиковий корпус захищає всі деталі від потрапляння всередину пилу та вологи. Болгарка витримує механічні пошкодження, удари, тривалі навантаження та різні режими експлуатації. Особливості Для зручності під час роботи в комплект входить пластмасова ручка. Її можна кріпити до корпусу з лівого або з правого боку. Крім того, болгарка цієї моделі вирізняється підвищеною зносостійкістю й не вимагає складного догляду. Дрібний ремонт можна зробити самостійно. Це безвідмовний і ненебезпечний у роботі інструмент. Навіть у приміщеннях із підвищеною вологістю корпус надійно захищає від пробою струмом. Термін експлуатації залежить від інтенсивності використання й умов застосування інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Да |
| Регулювання оборотів | Да |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 - 10500 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴









