
Машинка для стриження овець Procraft SC2400
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SC2400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стриження овець Procraft SC2400 призначена для зняття шерсті з великої кількості тварин за тривалий час. Дає змогу виконати роботу оперативно та високої якості. Переваги пристрою Пристрій обладнаний електричним мотором, потужність якого становить 450 Вт. Він здатний видавати велику кількість обертів. Можна за потреби відрегулювати швидкість — для цього передбачений діапазон 0-2400 обертів на хвилину. Ножі виготовлені з вуглецевої сталі. Є система охолодження. Підшипники знижують шум і зменшують вібрацію. Затягування ножів можна відрегулювати. Під час виготовлення пристрою використані комплектуючі високої якості, ніж тривалий термін експлуатації. Сфера застосування Машинка для стриження призначена для зняття шерсті з великої кількості овець за тривалий час. З її допомогою можна обробити стадо, що становить 1000 голов. Передбачений перемикач швидкостей, 6 рівнів. Під час вибору стрижного приладу овець можна скористатися допомогою наших консультантів. Продаж інструментів проводиться за доступною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність для змащення машини | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3.2 Кг |
| Вікортина | 1 шт |
| Кабель | 5 м |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2400 об/хв |
| Ширина просечки | 76 мм |
| Щітка для очищення | 1 шт |
| Щітки | 1 додатковий комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









