
Плиткоріз Procraft PF1000/180
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: PF1000_180
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз Procraft PF1000/180 являє собою зручний у використанні електричний верстат, обладнаний асинхронним двигуном потужністю 1000 Вт. Його застосовують для так званого «мокрого різання» гумок із каменю та плиток різного типу. Опис інструменту Станок зручний для роботи за підганянням до потрібного розміру плиток із матеріалів різної міцності. Плюси його використання такі: Металевий корпус; Асинхронний двигун; можливість обробляти довгі заготівки; Допускається проведення операцій «мокрого різання». У конструкції плиткоріза Procraft PF1000/180 є залізний упор, за допомогою якого можна розпилювати плитки з високою точністю. Верстат допомагає розпилити елементи з кутом 0-45 градусів. Зручність використання приладу Регульований стопор спільно з упорним елементом заліза допомагають здійснити надійну фіксацію заготівки для проведення всіх необхідних дій. Конструкція доповнена залізним кожухом, що допомагає прикрити диск із алмазним напиленням, посилюючи безпеку для оператора. Стільниця виготовлена зі сталі, покриття — емалеве, з антикорозійними властивостями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Розмір ріжучого диска | 180х22,2х2,2 мм |
| Диск | Є |
| Розмір столу | 395х385 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ванночка | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Максимальна глибина різання | кут 90°/45° - 34/18мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴






