
Свердлильний верстат Procraft BD1750
5 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD1750
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердлильний верстат Procraft BD1750 — це професійне обладнання для свердління різних отворів у широкому спектрі матеріалів. Його можна застосовувати для розсвердлювання, нарізання внутрішньої різі, а також зенки або розгортання. Найбільшу популярність набув у домашніх майстернях, на масовому виробництві. Особливості верстата Ця модель вирізняється двигуном більшої потужності й коробки на 9 швидкостей. Для регулювання швидкості потрібно поставити ремінь приводу на потрібний шків у коробці. Це дає змогу змінити крутний момент, швидкість обертання, що впливає на якість свердління. Патрон трикулачний дає змогу затискати свердла, діаметр яких варіюється від 3 до 16 мм. Щоб збільшити стійкість, є можливість кріплення верстата до верстата. Для цього є спеціальні отвори. Робоча поверхня має поворотний механізм, що дає змогу виставити потрібний кут. Також є можливість регулювання висоти. На столі є невеликі лещата, що дають змогу надійно зафіксувати деталь для свердління. Додаткові плюси Тут є захисний екран, що відкидається і виготовлений із прозорого пластику. Необхідний для захисту працівника від ураження металевою стружкою. Серед інших відмітних рис можна зазначити сучасний дизайн, компактні розміри, доступну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 20 кг |
| Висота стійки | 385 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 315х195 мм |
| Розмір столу | 170х170 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2350 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴







