
Паяльник для пластикових труб Procraft PL1600
1 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL1600
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник для труб Procraft PL1600 — інструмент, призначений для з'єднання вузьких труб і фітингів із пластику. Комплектується підставкою й декількома насадками для роботи з різними елементами, для зберігання й перевезення приладу передбачений металевий футляр. Сфера застосування Procraft PL1600 допоможе з'єднати невеликих за діаметром пластикових фітингів і труб. Температуру, оптимальну для зварювальних робіт, вдається отримати вже за 10 хвилин після вимкнення приладу. За допомогою паяльника забезпечується розігрівання елементів до необхідної температури та розм'якшення, потім вони з'єднуються й тверднуть. Особливості приладу Металева нагрівальна плита електроприладу покрита антикорозійним складом. На корпусі паяльника є індикатори вмикання й нагрівання. З їхньою допомогою вдається точно оцінити, коли можна почати роботу. На насадках, що постачаються разом із приладом, нанесено тефлонове покриття, завдання якого — допомогти запобігти налипанню розм'якшеного матеріалу в процесі роботи. Інструмент можна нагрівати до температури 300 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2.8 кг |
| Час нагрівання | 10 хвилин |
| Діаметр труб | 20,25,32,40,50,63 мм |
| Категорія захисту | IP24 |
| Клас захисту | I |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Підставка | Є |
| Температура нагрівального елементу | 50-300 °С |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴









