
Гайковерт Procraft ES1450
2 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: ES1450
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги гайковерта Procraft Гайкрут завжди знадобиться в будинку для проведення ремонтних або будівельних робіт різної складності. Такий інструмент може спростити ручне виконання завдань, що неабияк заощаджує час і сили. Плюси гайкрута Procraft ES1450 — універсальність застосування; висока потужність; простота експлуатації; компактний розмір; 4 насадки в комплекті; приємна ціна. Електроінструменти Прокрафт вирізняються надзвичайною якістю збирання та тривалим терміном експлуатації. До комплекту з Гайкокрутом входить зрозуміла інструкція з докладним описом роботи з інструментом. Чому варто замовити в нас? Ми доставляємо товари нашим покупцям максимально короткі терміни. Усі клієнти отримують 12 місяців гарантії на придбаний інструмент від виробника. Також наш інтернет-магазин залишає право на обмін товару в 14-денний термін за потребою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,5 кг |
| Максимальний крутний момент | 450 Нм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 головки |
| Посадковий діаметр | 13 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴




