
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 125 мм
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW1100
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 125 мм являє собою інструмент побутового класу з високою продуктивністю. Здатна пропрацювати впродовж тривалого терміну у разі дотримання всіх правил експлуатації. Сфера застосування Інструмент призначена для виконання таких робіт, як-от різання, шліфування, полірування поверхонь різних матеріалів. Підходить для роботи з такими поверхнями: метал; дерево; природний камінь; Кераміка. Підвищена ефективність роботи досягається завдяки збільшеній потужності двигуна. Можливість використовувати різні набори насадок і дисків, призначених для роботи з різними матеріалами. Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 відрізняється відсутністю проблем під час роботи, має малу вагу, компактна. Редуктор посилений. Завдяки обладнанню системою охолодження інструмент під час роботи захищений від надмірного перегрівання. Двопозиційна бічна ручка забезпечує зручне утримання інструмента. Передбачена можливість блокування шпинделя для оперативної заміни диска. У комплекті для цього передбачений спеціальний ключ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





