Шурупокрут мережевий Procraft PB960 являє собою електроінструмент для виконання монтажних робіт. Завдяки особливостям конструкції можна якнайшвидше виконати великий обсяг, робота виходить комфортною і зручною. Сфера застосування Конструкція шурупокрута розроблена так, щоб робота з його використання проходила оперативно й без затримок. Його застосовують для таких завдань: Закручування шурупів і гвинтів. Нарізання різі. Висвердління отворів. Фіксація гайок. Під час використання електроінструменту вдається успішно виконувати демонтаж конструкцій, де як кріпильні елементи використовуються саморізи або шурупи. Особливості пристрою Конструкція інструмента містить тріскачку, реверс, вимикач у разі потреби можна зафіксувати. Корпус, виготовлений із високоміцного якісного пластику, забезпечує захист від подряпин і ударів. Охолоджувальні радіатори не допускають перегрівання під час роботи інструмента. Гумові накладки на ручці не дають змогу шурупокруту вислизати під час роботи з руки оператора. Мережевий кабель зі збільшеною довжиною дає змогу діставати до віддалених ділянок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,6 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Максимальний крутний момент | 25 Нм |
| Потужність | 960 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-720 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴









