
Стружкоотсос Procraft PDC550
9 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: PDC550
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи ви професійним теслям, чи аматором, підтримання чистоти й безпеки робочого простору необхідне як для ефективності роботи, так і для здоров'я. Стружковідсмоктувач Procraft PDC550 — це високоякісний пристрій, призначений для очищення вашої майстерні від тирси та деревного стружки. Що являє собою стружковідсмоктувач Procraft PDC550? Особливості використання Стружковідсмоктувач Procraft PDC550 — це потужна система збирання пилу, спеціально розроблена для видалення тирси та деревного стружки з вашої майстерні. Він ідеально підходить для використання в поєднанні з деревообробними верстатами, як-от пилки, шліфмашини та рубанки. За довжини шланга 2300 мм, діаметрі вхідного отвору 100 мм і витрати повітря 1150 м3/год цей стужковідсмоктувач може впоратися з великою кількістю пилу та сміття. Ця модель інструмента працює за напруги 220-240 В і частоти 50 Гц, зі швидкістю обертання 2850 об/хв. Все це забезпечує ефективне й ефективне видалення пилу, зберігаючи ваш робочий простір чистим і даючи змогу вам зосередитися на ваших проєктах. Переваги Procraft PDC550 деякі з ключових переваг стружковідсмоктувача Procraft PDC550 містять: Покращена якість повітря: завдяки різниці тиску 1600 Па та площі фільтрувального мішка приблизно 1 м2, PDC550 ефективно вловлює частинки, , що містяться в повітрі, сприяючи створенню більше. Висока продуктивність: 75-літровий об'єм мішка для стружки дає змогу працювати тривалий час без потреби частого спорожнення мішка. Легка мобільність: за ваги 19,7 кг і діаметра коліс 150 мм, цей інструмент можна легко переміщати в майстерні за потреби. Підвищена довговічність: потужність P2=0,34 кВт забезпечує надійну та довговічну роботу. Зручна висота: висота пилозбірника 1600 мм дає змогу легко діставати та витягувати його за потреби. Купити стружковідсмоктувач Procraft PDC550 варто в нас Купити стружковідсмоктувач Procraft PDC550 в інтернет-магазині ви можете всього за кілька секунд. Ось кілька причин вибрати нас: конкурентоспроможна вартість: у нас ви знайдете стружковідсмоктувач Procraft PDC550, ціна якого буде привабливою для вашого бюджету; швидка доставка: наш ефективний процес доставки гарантує, що ваш стружковідсмоктувач буде доставлений швидко, що дасть вам змогу швидше почати його використання; експертна підтримка клієнтів: наша компетентна команда готова відповісти на будь-які питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 19,7 кг |
| Вхідний діаметр | 100 мм |
| Висота | З мішком 1600 мм |
| Вихідна потужність | P2 = 0.34 кВт |
| Діаметр колеса | 150 мм |
| Довжина шланга | 2300 мм |
| Колеса | 2 шт |
| Мішок для тирси | 1 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 3 шт |
| Номінальна потужність | P1 = 0.55 кВт |
| Об'єм мішка для тирси | 75 л |
| Площа фільтруючого мішка | ~ 1 м2 |
| Повітряний потік | 1150 м3/г |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Різниця тиску | 1600 Па |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Фільтр | 1 шт |
| Хомут | 4 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Шланг | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 420 ₴









