
Точильно-гравіювальний верстат Procraft PBG400
1 935 ₴
- Готово до відправки
- Код: PBG400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точильний верстат Procraft PBG400 належить до класу напівпрофесійної техніки. Також можна використовувати його для виконання побутових завдань. Пристрій являє собою багатофункціональний верстат, що поєднує гравер і точило. Особливості пристрою Станок обладнується колами, одна з яких призначена для чорнового оброблення, інша — для проведення чистової. Модель доповнюється гнучким валом, завдяки чому можна виконувати різні функції, для яких точильні диски застосовувати незручно. Для виготовлення корпусу обістрального верстата використаний метал — це допомагає забезпечити гарний захист внутрішніх вузлів від механічних пошкоджень. Точильний верстат Procraft PBG400 можна назвати гарним помічником для роботи в умовах домашньої майстерні, він підійде і для використання на невеликих виробництвах. Як замовити В нашому інтернет-магазині ви зможете замовити верстатний точильний Procraft PBG400 за привабливою невисокою ціною. Оцінити, чи підійде для виконання ваших завдань цей пристрій, допоможе наш менеджер. Зателефонуйте нам за номером, зазначеним в розділі контактів, щоб задати всі питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,3 Кг |
| Габаритні розміри | 75х17х10 мм |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр цанги | 3.2 мм |
| Коло | 2 шт |
| Кріплення | Є |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-10000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴







