Верстат для заточування ланцюгів дасть змогу високоякісно заточити різальні ланцюги як бензопили, так і електропили, маючи вихідну потужність 65 Вт. Заточувальний круг верстата має розміри 100х23х3.2 мм, який за холостих обертів обертається зі швидкістю 7000 обертів на хвилину. Цей верстат має дуже потужний двигун, зберігаючи водночас максимально низький рівень вібрації, що робить комфортну роботу з ним. Верстат виготовлений із високоміцної промислової пластмаси, що свідчить про додаткову міцність та надійність інструмента. Однією з ключових особливостей цього верстата є можливість самостійно регулювати кут заточування. Заточення для ланцюга Procraft SK950 має зручний механізм для затискання ланцюга. Завдяки невеликій вазі цей верстат стає зручним і компактним під час настроювання та подальшого використання. Особливості: порівняно невелика вага; корпус із високоміцного пластику; низький рівень вібрації; потужний двигун; здатність самостійно регулювати кут заточування; наявність зручного механізму для затискання ланцюга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Діаметр вала | 23 мм |
| Диск | 1 шт |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 100/23/3,2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴







