
Лобзик Procraft ST1150 new
1 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST1150
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзик PROCRAFT ST1150 — електроінструмент, призначений для робіт із розпилювання алюмінію, пластмаси, деревини. Сфера застосування приладу можна розширити, використовуючи додаткове приладдя, змінюючи пиляльні полотна на більш відповідні за товщиною та довжиною. Особливості електроінструменту Лобзик PROCRAFT ST1150 добре підійде для виконання різання по колу, криволінійній траєкторії. Пристрій обладнаний електронним регулюванням числа обертів. Потужність двигуна становить 1150 Вт, що дає змогу розвинути гарну швидкість. Для швидкої заміни різальних інструментів передбачений швидкознімний хвостовик, забезпечений пружинним замком. Є напрямна з металу, яка може бути відрегульована для проведення робіт під кутом 45 градусів. Електролобзик комплектується лазерною указкою, яка допомагає робити зріз ідеально рівним. Передбачений фіксатор кнопки запуску. Це забезпечує більший комфорт оператору під час роботи. Довгий шнур живлення укладений у гумове обплетення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,2 Кг |
| Потужність | 1150 Вт |
| Наявність підсвічування | Є |
| Напруга | 220 В |
| Наявність лазера | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Регулювання оборотів | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Кут різання | 0-45° |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴

