
Скарифікатор електричний Procraft PSC400
7 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSC400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб газон на дачній ділянці тішив око, за ним потрібно ретельно доглядати: поливати, удобрювати, стригти. Не менш важливий етап догляду за галявиною — скарифікація. Ця процедура допомагає розпушувати ґрунт і прибрати засохлу траву та інше сміття, яке заважає газону рости. Для великих садових ділянок ми рекомендуємо купити електричний скарифікатор Procraft PSC400. Переваги моделі Обробляти ділянку вертикутером потрібно лише кілька разів на рік. Але якщо вибрати непридатний пристрій, ці процедури перетворяться на борошно. Ручні скарифікатори вимагають фізичної сили та багато часу. Щоб не витрачати такі цінні ресурси, використовуйте електричний аератор для газону Procraft PSC400. Ось основні особливості цієї моделі: Ширина захоплення — 40 см. Є максимальним показником серед наших скарифікаторів. Пристрій обладнаний збірним кошиком на 55 літрів. Цього досить, щоб виконати роботу на ділянці, не відвертаючи уваги на очищення збирання. І, звісно, вам не доведеться вручну прибирати залишки дрібного сміття після скарифікації. На скарифікатор електричний Procraft PSC400 ціна нижча, ніж на аналогічні за потужністю пристрої з бензиновим двигуном. Як замовити електричний скарифікатор Procraft PSC400 Ви можете замовити електричний скарифікатор Procraft PSC400 в інтернет-магазині Прокрафт і скористатися всіма перевагами покупки в офіційного дистриб'ютора: гарантія на скарифікатор для газона електричний Procraft PSC400 — 24 місяці; обслуговування в сервісних центрах; можливість оплатити товар частинами; офіційний обмін і повернення впродовж 14 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 13 кг |
| Вібрація | 5,508 м/с2 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1800 Вт |
| Місткість збірної кошика | 55 л |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 2 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85,56 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3722 об/хв |
| Ширина захоплення | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴









