Електрокоса Procraft GT750 — компактний і легкий пристрій призначений для коса трави на присадибній ділянці. Ергономічна конструкція тримера та простота керування дають змогу стригти траву як на рівній поверхні, так і у важкодоступних місцях. Особливості коси Procraft GT750 Висока продуктивність — котушка з волосінню робить до 1 тис. обертів за хвилину, носячи навіть із молодими пагонами дерев. Двигун розташований у нижній частині конструкції, забезпечуючи балансування пристрою. Телескопічна штанга дає змогу відрегулювати косу під свій зріст. Велика клавіша старту для плавного початку роботи тримера. Наявність регульованої ручки для комфортного положення рук користувача. Захисний кожух запобігає травмуванню в разі відриву волосіні, розкидання скошеної трави та дрібного каміння. Недорогий електрокоса для стриження газону Коса Procraft GT750, що працює від електромережі, має масу переваг перед аналогами, що працюють на бензині. Для роботи з нею не потрібна велика фізична сила та складне технічне обслуговування. Все, що потрібно зробити — встановити волосінь і під'єднати пристрій до найближчої розетки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | U-подібна |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розташування двигуна | Нижнє |
| Ріжуча здатність | 300 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴






