Надійна садова техніка — основа рівного газону та сприятливої прибудової території. Газонокосарка ProCraft NM 2100 здивує високою практичністю поряд із безкомпромісною якістю матеріалів. Яскрава новинка для комфортного догляду за газоном ProCraft NM 2100 призначена для обслуговування середніх і великих площ. Для цього в пристрої передбачена функція швидкого запуску, підвищена потужність двигуна (2100 Вт), що поряд із високою економічністю і зручністю керування дасть бажаний результат! Крім того, у пристрої треба звернути увагу: 5 рівнів покосу трави. Формуйте ідеально рівний газон і навіть створюйте ландшафтний дизайн різних рівнів! місткий травозбірник, який спростить утилізацію зеленої маси в рази! зручне керування, підвищена прохідність коліс і збільшена ширина захоплення леза. індукційний двигун, що не боїться вологи та може працювати під час ранкової роси! ширина скошування 380 мм! Купити потужну газонокосарку вигідно зацікавить надійна садова техніка з гарантією за вигідною ціною? Замовте популярну електрогазонокосарку ProCraft NM2100 у нашій компанії! З цим пристроєм догляд за газоном не створить клопоту навіть початківцю дачнику. Вибирайте пристрій, який стане надійним помічником як в обслуговуванні прибудову, так і в упорядковуванні просторих садових ділянок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Висота скошування | 5 рівнів: 20-65 мм |
| Двигун | Асинхронний |
| Максимальна ширина косіння | 380 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Да |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 152 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 89,2 дБ (А), К = ± 1,87 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴








