Стаціонарна циркулярно-торцювальна пилка Procraft CMS25 — це універсальний інструмент, який сподобається не тільки професійним майстрам, а й прихильникам. Цей інструмент поєднує в собі абсолютно всі важливі функції, які має в собі торцювальна та настільна пила. Апарат може застосовуватися для такого типу розпилювання: прямого; комбінованого; косого. Переваги та особливості Procraft CMS25 Інструмент купують для того, щоб заготовки з дерева, різних м'яких металів і пластику. Для зручності під час роботи в інструменті є мішок для пилу, а також можливість, що дає змогу приєднувати апарат до пилососа. Пила Procraft CMS25 має суміщену конструкцію, яка дає змогу істотно заощадити простір для роботи та робить цю модель інструменту чудовим рішенням для маленьких майстерень. Апарат для розпилювання має такі особливості: комфортне керування інструментів: елементи керування на апараті розташовані поруч із ручкою, що дає змогу оператору максимально швидко вмикати та вимикати пил, а також регулювати швидкість роботи; чистота на робочому місці: інструмент має спеціальну систему з видалення пилу з можливістю під'єднання до пилу пилососа. Все це дає змогу оператору домогтися максимальної чистоти на своєму робочому місці та захищає легкі людини від впливу дрібних частинок пилу; безпека під час транспортування: для безпечного зберігання інструмента та його комфортного транспортування пиляльний диск закритий спеціальним кожухом. Якщо ви не знаєте, де купити Procraft CMS25, зробити ви це зможете в нас. Нижче ми розповімо детальніше про те, як це зробити швидко й без проблем. Стаціонарна циркулярна-торцювальна пилка Procraft CMS25 в інтернет-магазині: як вибрати та купити? Стаціонарну циркулярно-торцювальну пилку Procraft CMS25 ви можете купити на нашому сайті лише за кілька кліків і кілька хвилин. У нас також представлена стаціонарна циркулярно-торцювальна пилка Procraft CMS25, ціна на яку буде максимально приємна вашому бюджету. Щоб оформити замовлення, просто додайте товар у кошик і дотримуйтесь інструкцій. Якщо ви маєте якісь питання щодо купівлі, обов'язково телефонуєте нам. Ми з радістю допоможемо вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 1,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина різу | 40 мм |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х75 мм; 0° х 45° - 120х50 мм; 45° х 0° - 90x75 мм; 33° х 25° - 60x35 мм; 60° х 25° - 85x35 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 -240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Розмір столу | 416х352 мм |
| Розмір диска | 250х30х36Т |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Струбцина | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴










