Циркулярна пилка — базове обладнання під час роботи з усіма типами деревини. Її використовують і в професійних майстернях, і для побутових потреб. Стаціонарна циркулярна пилка Procraft KR2900 призначена саме для столярних майстерень за невеликих обсягів робіт. Сфера застосування Такий пристрій призначений для різних робіт з деревом. Наприклад, крайка необрізної дошки, виробництва рейок і брусів, калібрування дощок. Асортимент матеріалів, які можна обробити також широким: натуральне дерево різних порід, фанера, ДСП, вагонка тощо. А якщо встановити відповідні диски на пристрій, можна працювати навіть за м'яким металом. Як бачите, ціна стаціонарної циркулярної пили Procraft KR2900 досить невелика, порівнюючи з функціоналом. Це дійсно універсальне обладнання. До того ж, купити стаціонарну циркулярну пилу Procraft KR2900 ви можете, навіть якщо плануєте працювати в невеликому гаражі — її габарити досить малі. Обладнання для ремонтних робіт варто купувати тільки в надійного виробника, адже від цього залежить безпека та здоров'я майстра. І, певна річ, якість робіт. Якщо вам потрібна стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2900, інтернет-магазин Прокрафт запропонує вам оригінальне якісне обладнання. Ми надаємо гарантію від виробника на 2 роки та робимо все, щоб ваша покупка була вдалою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| 2-х сторонній розсувний стіл | 637х238 мм |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 910 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Клас захисту | I |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Кутовий упор | 1 шт |
| Максимальна глибина різу при 45° | 64 мм |
| Максимальна глибина різу при 90 | 75 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Паралельний упор | 1 шт |
| Розмір столу | 637х427 мм |
| Розмір диска | 254х25.4х3 мм 40 зуб |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Стіл розсувний задній | 427х290 мм |
| Штовхач | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 790 ₴










