
Дренажно-фекальний насос Procraft PN19
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: PN19
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажно-фекальний насос Procraft PN19 — це один із найякісніших насосів у своїй лінійці. Цей занурювальний пристрій може переміщати брудні води з частинками до 35 мм на побутових або промислових об'єктах. Особливості дренажного насоса Procraft PN19 Модель має чудові характеристики та вирізняється тим, що з її допомогою можна досягти максимальної ефективності роботи, яка становить 15 000 л/год. У пристрої максимальний напір дорівнює 11 літрам, а максимальна глибина — 8 метрів. Крім цього, заглибний апарат вирізняється тим, що його можна застосовувати, якщо температура на вулиці не перевищує 35 °C — це означає, що ви з ним можете працювати навіть у спекотну погоду; вага інструмента становить 5,5 кг, що з урахуванням усіх характеристик і продуктивності апарату є невеликою вагою; цей насос має захищений корпус, який допомагає запобігти можливим поломкам насоса в разі його падіння; апарат має кабель, довжина якого становить 10 метрів, що ідеально, якщо вам потрібно використовувати цей пристрій далеко від електромережі. Під час виробництва насоса Procraft PN19 застосовувалися сучасні висококласні матеріали, які безпосередньо вплинули на його тривалий термін експлуатації. Якщо ви зараз перебуваєте в пошуку якісного заглибного насоса, який слугуватиме вам тривалий час, і який ви змогли б використовувати в найрізноманітніших ситуаціях і для різних типів робіт, то рекомендуємо вам звернути свою увагу на цю модель. Procraft PN19 — це апарат, який ви можете купити один раз і користуватися ним багато років. Як купити дренажно-фекальний насос Procraft PN19 в інтернет-магазині? Якщо ви пролили характеристики товару, і вони підходять під усі ваші завдання, то дренажно-фекальний насос Procraft PN19 купити ви можете на нашому сайті лише за кілька хвилин. Також у нас ви зможете знайти дренажно-фекальний насос Procraft PN19, ціна на який буде максимально приємна для вас. Щоб зробити замовлення інструмента, просто додайте товар, що сподобався, у свій кошик і дотримуйтесь наступних інструкцій. Якщо вам необхідна доставка в невелике місто — це не проблема. Ми доставляємо товари всією Україною за допомогою транспортної компанії. Якщо у вас залишилися питання про те, як вибрати товар, обов'язково телефонуйте нам. Менеджери магазину з радістю допоможуть вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,5 Кг |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Клас захисту | I |
| Максимальна заглибна глибина | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 15000 л/год |
| Максимальна температура довкілля | 35 °C |
| Максимальний натиск | 11 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴



