Пила торцювальна Procraft PGS2600 — напівпрофесійний електроінструмент, призначений для оброблення торцевої частини дерев'яної заготовки. За допомогою пилки можна зробити ідеально рівний зріз під заданим кутом. Особливості моделі Пила обладнана двигуном високої потужності — 2600 Вт. Розпилювання здійснюється під кутом 45° і 90° з максимальною продуктивністю різання — 200 і 300 мм відповідно. Можливість роботи в горизонтальній і вертикальній площині. Міцний корпус виготовлений із легкого алюмінієвого сплаву. Є вихід для під'єднання пилососа для збирання тирси. Додаткова функція протягування — пилка обладнана двома напрямними на підшипниках. Сфери використання торцювальної пили Модель пили Procraft PGS2600 підходить для роботи не тільки з масивом дерева, а й із фанером, ДПС, а також тонким листовим металом і пластиком. Пила торцювальна незамінна у виготовленні меблевих деталей, дверних і віконних елементів. Пристрій буде гідно оцінений як майстром-початківцем, так і професіоналом. Висока якість збирання з використанням надійних деталей гарантує тривалий термін експлуатації інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 12,0 Кг |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр відрізного круга | 255 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 45° | 40/200 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 90° | 72/300 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Струбцина | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴







