
Ланцюгова пила Procraft K2400 пряма
3 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: K2400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюгова електрична пряма пила Procraft K2400 (2000 Вт, 40 см)
Ланцюгова пила Procraft K2400 — це надійний партнер у роботі на вашій присадковій території. Вона створена спеціально для ефективного розпилювання деревини та деревних матеріалів, роблячи садівництво й підготовку дров легкими та швидкими завданнями. Простота та ефективність — ось головні характеристики цієї прямої ланцюгової пили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2000 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 7.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Плавний пуск | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ланцюг | 1 шт |
| Клас захисту | IP20(II) |
| Шина | 40 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Миттєва зупинка ланцюга | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 14,3 м/хв |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Температура експлуатації | 0-35°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴






