Шурупокрут мережевий Procraft PB1150DFR використовується для висвердлювання в дерев'яній і металевій основі отворів заданого діаметра, а також для закручування та викручування кріпильних елементів — болтів, саморізів, шурупів. Переваги приладу У шурупокрута Procraft PB1150DFR передбачена наявність прогумованих вставок на корпусі — завдяки їм забезпечується стійкість до ударів, які інструмент приймає на себе під час роботи. Інші переваги такі: Під час виконання роботи вставки з гуми не допускають ковзання. Регулюючи затяжку, можна використовувати інструмент для роботи з елементами різної довжини та діаметра. Зручність керування дає змогу оперативно виконувати необхідні завдання. Завдяки легкій вазі шурупокрут зручно тримати однією рукою. Можна вибрати для роботи одну з двох швидкостей. Встановивши характеристики в максимальне положення, можна без проблем виконувати отвори в пластмасі, металі та дереві. Комплектація В одному комплекті з приладом постачається: Інструкція з експлуатації. Запасні щітки. Використовуючи шурупокрут можна швидко виконувати великий обсяг роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Біта | Хрестова - 1шт |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1/ 2 - 0-400/0-1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴










