
Дрель Procraft PS1750
2 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS1750
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль Procraft PS1750 з мотором підвищеної потужності та низькими обертами, призначений насамперед для свердління отворів у різних конструкційних матеріалах, також може застосовуватися для розмішування фарб у побутових умовах. Інструмент складається з алюмінієвого корпусу з розташованими в ньому двигунами змінного струму та редуктора. Нижня частина корпусу переходить у ручку, на якій встановлений фіксатор вимикача та сам вимикач. Для максимально зручного використання є можливість встановлення заднього тримача та додаткової (верхньої) ручки.
Ключові особливості:
Багатофункціональність
Додаткова ручка
Металевий редуктор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | 1 шт. |
| Вага | 2,61 кг |
| Вібрація | 16.04 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 у бетоні |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Кнопка | з фіксатором |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 97 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-700 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴






