Шурупокрут мережі Procraft PB1350DFR — це двопідшипниковий інструмент, здатний витримувати підвищені навантаження. Сфера застосування Інструмент призначена для висвердлювання отворів у елементах із різного матеріалу. З його допомогою можна оперативно монтувати й демонтаж конструкцій, скріплених гвинтами або шурупами. Підходить для затвердіння отворів у таких матеріалах: дерево; метал; Пластик. Переваги інструмента ⠀ Шурупокрут Procraft PB1350DFR обладнаний посиленим редуктором із можливістю вибору режиму інтенсивності обертання шпинделя. Потужність приладу становить 1350 Вт — це дає змогу забезпечити високу продуктивність процесу роботи. На корпусі є гумові вставки, які допомагають запобігти ковзанню інструмента в долоні під час роботи та забезпечують захист від механічних пошкоджень. ⠀ Щоб відкрутити або загвинтити різні за довжиною та діаметром кріпильні елементи, досить відрегулювати силу затягування. У максимальному положенні можна легко висвердлити отвори в різних матеріалах. У комплекті з пристроєм постачаються додаткові щітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,6 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Максимальний крутний момент | 32 Нм |
| Потужність | 1350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-350 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴







