
Тепловентилятор керамічний Procraft FP30
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: FP30
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловентилятор FP30 ідеально підходить для швидкого нагрівання приміщень, як-от гаражі, склади, майстерні офіси та інші просторі кімнати площею до 30 м2. Це надійний і ефективний керамічний нагрівач, який швидко та рівномірно обігріє Ваше приміщення й споживає ефективно електроенергію й має можливість регулювання потужності 1500 Вт або 3000 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 3000 Вт |
| Рівень звукового тиску | 66 дБ |
| Вага | 2,5 кг |
| Вібрація | менше 2,5 мм/сек |
| Рівень звукової потужності | 69 дБ |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Клас захисту | IP20 (I) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Режим роботи | 25 / 1500 / 3000 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір нагрівача | 249 * 200 * 270 мм |
| Паковання | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




