
Дрель Procraft PS1700/2
2 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS1700_2
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль цієї серії підходить для професійних робіт, експертів із будівництва та домашніх фахівців. З його допомогою можна виконати такі роботи, як-от: розбирання конструкцій різної складності; свердління отворів різної величини в матеріалах, як-от дерево та листовий метал, а також у кам'яних і бетонних виробах. На думку покупців дриль, PROCRAFT PS-1700/2, є довговічним і надійним інструментом, водночас придбати його можна за вигідною ціною. Можна виділити основні характеристики: - під час використання регулятора можна встановити відповідну швидкість обертання; корпус виготовлений із надійного ударостійкого пластику, що становлять всередині інструмента, виготовлені з металевого сплаву; виробництво здійснюється за всіма стандартами; поглинання вібрацій, автоматичне охолодження двигуна, реверсний хід. Дриль PROCRAFT PS-1700/2 працює точно та не принесе додаткових витрат під час ремонту. Ключові особливості цього інструмента: кілька режимів використання: свердління і свердління з ударом; механічний вибір режиму свердління; до комплекту входить патрон 16 мм; обертання патрона в протискладну сторону; електронний регулятор кількості обертів; витримування великих навантажень завдяки алюмінієвому сплаву редуктора в корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,61 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25/-/10 мм |
| Клас захисту | ІІ |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1050 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,84 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1200/0-3200 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴






