Дриль — це перший ручний електроінструмент, що з'являється у вашій майстерні. Без нього: не вийде просвердлити або розширити наявний отвір; обробити циліндричну деталь; нарешті, вона замінить міксер, якщо його немає, або він зламався в найвідповідальніший момент. Список можна продовжити дуже довго. Особливості безударного дрию та Procraft PS700 він: обертається в обидві сторони, що дає змогу використовувати його як мережевий шурупокрут: ергономічний важіль розташований у верхній частині клавіші; повільний пуск плюс регулювання обертів у широкому діапазоні: обмежує коліщатко, розташоване прямо на основній кнопці; клавіша блокування: тепер під час роботи утримувати кнопку немає потреби; має додаткове кріплення, що дає змогу вішати її на пояс; важить зовсім небагато, менш ніж 1,5 кілограма. Такий дриль просто працює, навіть через роки активної експлуатації. Що буде в комплекті? Крім дриля Procraft PS700, ви отримуєте: додаткові вугільні щітки: замініть їх після тривалої експлуатації та дриль працюватиме як нова. Плюс інструкція та заповнений гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Стан | Вживані |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 450 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3300 об/хв |
| Вага | 1,9 Кг |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Наявність удару | Немає |
| Щітки | 1 комплект |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 18/-/10 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






