Акумуляторна дискова пилка Procraft PCA18 (без акбізу) — це дуже надійний апарат, який можна використовувати для виконання заготовок із ДСП, деревини та інших матеріалів. Цей інструмент має невелику вагу, високу ефективність роботи, чистий і швидкий розріз та ергономічний корпус. Також варто зазначити, що акумуляторна дискова пилка Procraft PCA18 (без акб і зу), купити яку ви можете всього за кілька хвилин на нашому сайті, має дуже низький рівень вібрації та зручну ручку з протиковзними гумовими накладками. Крім цього, апарат обладнаний: ударостійким корпусом; професійним різальним диском 120 мм; безщітковим двигуном; акумулятором типу Li-Ion. Дискова пилка зручна у своєму використанні, що сподобається тим, для кого обробка деревини є професією. Продумана ергономіка в поєднанні з високою продуктивністю — це головні особливості апарату, що відрізняють його від побратимів. Чому варто купити акумуляторну дискову пилку Procraft PCA18 (без акб і зу) в інтернет-магазині Procraft? У нас ви можете знайти акумуляторну дискову пилку Procraft PCA18 (без акб і зу), ціна, на яку приємно вас здивує. Також якщо ви вирішите скористатися нашими послугами, ви отримаєте такі переваги: швидке оформлення, оброблення та доставляння товару в будь-яке місто України; великий асортимент інших товарів від Procraft у наявності. Зв'язуйтеся з нами комфортним способом, ми з радістю розповімо на всі питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 6500 об/хв |
| Вага | 2,5 кг |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Діаметр диска | 120 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5; K = ±1,5 |
| Зарядний пристрій | немає |
| Клас захисту | IPX0(II) |
| Кут різання | 0 - 45° |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг, 4 Аг, 8 Аг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Упорна лінійка | Є |
| Максимальна глибина різання | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴









