Це оптимальне співвідношення габаритів, ваги та потужності. Застосовується в столярних, монтажних і опоряджувальних роботах з розпилювання дерев'яних заготівок під заданим кутом. Під час зміни пиляльного диска (діаметр 210 мм) можливе оброблення м'яких металів і пластику. Наявність отворів на основі дає змогу встановлювати пил стаціонарно на верстаті або робочому столі. Двигун потужністю 2100 Вт і максимальна швидкість 5000 обертів на хвилину забезпечують точне та якісне зрізання будь-якого матеріалу. Функціональна поворотна система спрощує виконання пропилювання в різних напрямках. Завдяки передбаченій можливості відведення пилу в мішок для збирання пилу повітря в приміщенні залишатиметься чистим. Завдяки чудовій ергономіці ручки, легкій вазі, наявності прозорого захисного кожуха над пиляльним диском, що фіксує заготівку напрямною та градуйованою шкалою працювати можна швидко, безпечно та з комфортом. Якісне збирання, поліпшений ізоляційний захист і віброізоляційні властивості дають змогу експлуатувати інструмент в інтенсивному режимі та продовжують термін його експлуатації. Переваги моделі Procraft PGS2100 Міцна та легка алюмінієва станина. Вдосконалений маятниковий механізм. Система швидкої заміни диска.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 6,0 Кг |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр відрізного круга | 210 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 45° | 30/80 мм |
| Максимальна ріжуча здатність при 90° | 50/120 мм |
| Потужність | 2100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Струбцина | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 210 ₴








